لیدوما

  • مسیر پیشرفت شما
  • دیجیتال مارکتینگ
  • افزایش فروش
  • تبلیغات
  • توسعه کسب و کار

مزایای داشتن وب سایت

آسان‌تر بفروشید

الکترونیکی شدن فرآیندهای ارائه خدمات و فروش محصولات، باعث افزایش میزان خرید مشتریان می‌شود و تاثیر مثبتی بر میزان وفاداری آن‌ها خواهد داشت. خلاقیت در طراحی سایت و به‌روزرسانی محتوای آن، در تبدیل شدن مخاطبان و بازدیدکنندگان جدید به مشتری نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

همیشه در دسترس باشید

مشتری یا بازدیدکننده وب سایت، می‌تواند خارج از ساعات کاری، برای مثال نیمه‌شب ساعت ۲ و یا کیلومترها دورتر از مقر کسب و کار شما، با مراجعه به وب سایت، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. اطلاعات تجاری، لیست خدمات و محصولات خود را به صورت کامل وارد وب سایت کنید و درحالی‌که کسب و کار شما به‌صورت آنلاین برپاست، شب را آسوده بخوابید.

مشتریان را افزایش دهید

بیش از 6۵ میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران، سه میلیارد نفر کاربر اینترنت در جهان و آمار رو به رشد استفاده از اینترنت، فرصت بی‌نظیری را برای معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات در سطح ملی و جهانی فراهم کرده است. با یک وب سایت، تجارت شما در سراسر جهان قابل رؤیت خواهد بود.

همراه مشتریان خود باشید

برقراری ارتباط کاربران، مخاطبان و مشتریان با پشتیبانان از طریق وب سایت شما، حس خوبی را در آن ها نسبت به کسب و کارتان ایجاد می‌کند. وجود راه ارتباطی، احساس دلگرمی بیشتری به آن‌ها می‌دهد. علاوه بر این، شما نیز با بازخوردهایی که از مخاطبان می‌گیرید، می‌توانید کسب و کار خود را بهبود بخشید.

از رقبایتان پیشی بگیرید

مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت، به‌جای مراجعه فیزیکی و صرف زمان و هزینه بالا، ترجیح می‌دهند در منزل خود بنشینند و از طریق اینترنت نسبت به خدمات و محصولات، اطلاعات کسب کرده و خرید خود را انجام دهند. وب سایت کسب و کار شما، می‌تواند برگ برنده ویژه‌ای در بازار رقابتی‌تان باشد.

اعتبار برندتان را افزایش دهید

شما می‌توانید از طریق وب سایت به مشتریان خود بگویید که چرا شما لایق اعتماد آن‌ها هستید. هوشمندی و خلاقیت در طراحی سایت و ارائه محتوای کاربردی مرتبط با حوزه تخصصی شما می‌تواند محبوبیت کسب و کارتان را افزایش دهد. به دنبال آن، اعتبار شرکت و محبوبیت برند تجاری شما نیز بیشتر می‌شود.

استانداردهایی که در پروژه‌های طراحی سایت و توسعه وب رعایت می‌کنیم

سرعت و امنیت بالا
100%

تمامی استانداردهای لازم برای ارتقای سرعت و تامین امنیت وب سایت شما در نظر گرفته می‌شود.

طراحی سایت کاربردی
100%

طراحان ما آماده هستند تا یک وب سایت زیبا، کاربردی و جذاب را برای کسب و کار شما طراحی کنند.

پشتیبانی قوی
100%

همیشه در کنارتان هستیم تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم و تغییرات مورد نیاز جدید را اعمال کنیم.

امکانات پیشرفته
100%

تمام آنچه که یک سایت خوب، از لحاظ کاربری و مدیریتی نیاز دارد در وب‌سایت شما تعبیه می‌شود.

برخی از آخرین نمونه‌کارهای ما در لیدوما

وب سایت چیتالند
وب سایت نیما ارگانیک
وب سایت نیرو افزار

تعرفه و هزینه طراحی وب سایت

-
طراحی وب سایت شرکتی
شروع از 4 میلیون تومان
اگر به دنبال راه‌اندازی یک وب سایت منحصربه‌فرد و زیبا برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود هستید، یا اگر می‌خواهید یک وب سایت شخصی برای خود داشته باشید، این پلن مناسب شماست.
حداقل زمان برای اجرا: 7 روز کاری
درخواست مشاوره
-
طراحی وب سایت فروشگاهی
شروع از 8 میلیون تومان
اگر به دنبال راه‌اندازی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، امن و با امکانات ویژه هستید که امکان خرید آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کنید، ما این پلن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
حداقل زمان برای اجرا: 15 روز کاری
درخواست مشاوره
-
طراحی سیستم اختصاصی
برآورد هزینه بر اساس نیازمندی‌ها
اگر ایده‌ای نو برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین خود دارید، زمان را از دست ندهید. قبل از اینکه تیم دیگری رویای شما را عملی کند، ایده خود را مستند و شفاف کنید و با ما تماس بگیرید.
اجرا در سریع‌ترین زمان ممکن
درخواست مشاوره

درخواست مشاوره دارم

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید ، کارشناسان لیدوما در اسرع وقت ما شما تماس خواهند گرفت