لیدوما

  • مسیر پیشرفت شما
  • دیجیتال مارکتینگ
  • افزایش فروش
  • تبلیغات
  • توسعه کسب و کار

مزایای داشتن وب سایت

از رقبایتان پیشی بگیرید

سئو ، برگ برنده‌ای تقریبا دائمی در عرصه‌ی رقابت است. حتی اگر کسب و کار شما کوچک باشد، وقتی در نتایج جستجو در اوایل لیست نتایج قرار بگیرید، نه تنها از رقبای کوچک بلکه عملا از رقبای بزرگ کسب و کارتان نیز پیشی خواهید گرفت .

بازدید خود را افزایش دهید

مشتری یا بازدیدکننده وب سایت، می‌تواند خارج از ساعات کاری، برای مثال نیمه‌شب ساعت ۲ و یا کیلومترها دورتر از مقر کسب و کار شما، با مراجعه به وب سایت، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. اطلاعات تجاری، لیست خدمات و محصولات خود را به صورت کامل وارد وب سایت کنید و درحالی‌که کسب و کار شما به‌صورت آنلاین برپاست، شب را آسوده بخوابید.

هدفمند تبلیغ کنید

سئو ابزار موثری در تبلیغات است که به نسبت سایر روش‌ها ارزان‌تر و هدفمندتر است. با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، دقیقاً برای جذب کاربرانی سرمایه‌گذاری می‌کنید که به دنبال شما هستند. بدیهی است که امکان تبدیل شدن این کاربران به مشتریان نهایی بالاست.

بازدیدکنندگان را به خرید ترغیب کنید

بازدیدکننده با مشتری فرق می‌کند! سئو قصد دارد بازدیدکننده وب سایت شما، به مشتری و سود تجاری بدل گردد. یک وب سایت خوب با محتوای باکیفیت، همیشه کاربران زیادی را به خود جذب می‌کند. محتوای وب سایت شما باید خوانا، جذاب و در عین حال نمایه‌ای از کسب و کار شما باشد به‌طوری‌که مشتری را برای خرید محصول و همکاری بیشتر با شما ترغیب کند. تولید محتوای اصولی و ناب، جزئی از پروسه‌های خدمات سئو است.

بیشتر و بیشتر بفروشید

اگر مشتریان قبلی شما به هنگام جستجوی یک محصول یا خدمت، برند تجاری شما را در لیست نتایج جستجو ببینند و خاطره خوبی از همکاری قبلی با شما داشته باشند، قطعاً دوباره شما را انتخاب خواهند کرد. سئو و بهینه سازی سایت این کار را برای شما میسر خواهد کرد.

اعتماد مشتریان را افزایش دهید

امروزه اعتماد مردم به گوگل افزایش یافته است. وقتی وب سایت کسب و کار شما در صفحات اول موتور جستجو گوگل قرار بگیرد،اعتماد مردم به نسبت کسب و کار شما نیز بیشتر می‌شود. افزایش اعتماد مشتریان از اصول و پیش‌نیازهای مهم در یک کسب و کار است.

مراحل اجرای سئو در لیدوما

تحلیل و برنامه‌ریزی

کلمات کلیدی پرجست‌وجو و میزان سختی رقابت در آن‌ها، نسبت به حوزه کسب‌وکار شما بررسی و بهترین استراتژی‌ها برنامه‌ریزی می‌گردند.

بهینه سازی فنی

تمامی زیرساخت‌های فنی و ساختاری سایت نسبت به استانداردهای Google-insights و GTmetrix اصلاح و بهینه می‌شوند.

بهینه‌سازی و تولید محتوا

با توجه به استراتژی منتخب و عبارات کلیدی مورد هدف، صفحات فرود هدفمند با تولید محتوای اصولی طراحی و پیاده‌سازی می‌گردند.

 

بهبود رنک و جایگاه

فعالیت‌های مربوط به افزایش رنک و بهبود جایگاه گوگل، برای تمامی صفحات فرود هدف، نسبت به عبارات کلیدی مدنظر، انجام می‌شود.

 

استانداردهایی که در پروژه‌های بهینه سازی و خدمات سئو رعایت می‌کنیم

100%
لینک‌سازی اصولی

تمامی اصول و خط قرمزهای گوگل در الگوریتم‌های پاندا، پنگوئن و مرغ مگس‌خوار، برای فعالیت سفید و جلوگیری از اسپم شدن، رعایت می‌گردد.

100%
تولید محتوای اصولی

در تولید محتوا، ناب و جدید بودن مطلب، نگارش کاربرپسند، استفاده از تصاویر باکیفیت، طول ایده آل و چگالی مناسب کلمات کلیدی رعایت می‌گردد.

100%
فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

در شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه گوگل، با رعایت اصول و استانداردهای مربوطه، سیگنال سایت و صفحات هدف به صورت طبیعی افزایش خواهد یافت.

100%
شبکه‌سازی هرمی

برای افزایش Authority، اعتبار و کیفیت لینک‌ها، شبکه‌ای از پیوندهای به هم پیوسته، برای حمایت از لینک‌‌سازی‌های اصلی، تولید و توسعه می‌گردد.

پلن های خدمات سئو

اجرای سئو
شروع از 2 میلیون تومان در ماه
برآورد دقیق زمان و هزینه پس از بررسی
اجرای سئو
بررسی فرصت‌های رشد
تحلیل وضعیت سئو رقبای مهم
تعیین اهداف و تدوین استراتژی سئو
بهینه‌سازی فنی و محتوایی داخل وب‌سایت
بهبود وضعیت سئوی خارجی وب‌سایت
انتشار رپورتاژ در سایت‌های معتبر
ارائه گزارش فعالیت‌ها و نتایج
درخواست مشاوره
مشاوره سئو
2 میلیون تومان
طی ۱ روز به مدت ۸ ساعت
مشاوره تدوین استراتژی
مشاوره بهبود سئوی داخلی
مشاوره بهبود سئوی خارجی
مشاوره و آموزش استفاده از ابزارها
آموزش تولید محتوا
مشاوره لینک‌سازی در سایت‌های معتبر
مشاوره در تحلیل و انتخاب کلمات کلیدی
مشاوره پایش فعالیت‌های رقبا
درخواست مشاوره

نتایج برخی از آخرین پروژه‌های سئو در
لیدوما

نوین صنعت سازه
https://novinsanatsazeh.com
تکنو سازه البرز
https://teknosazehalborz.com/
تجهیزات آزمایشگاهی لبینکس
http://labinex.com/