لیدوما

  • مسیر پیشرفت شما
  • دیجیتال مارکتینگ
  • افزایش فروش
  • تبلیغات
  • توسعه کسب و کار

مزایای داشتن وب سایت

هزینه‌های بازاریابی خود را کاهش دهید

بازاریابی اینترنتی، هزینه‌های مربوط به کاغذ، پرینت و فرد تبلیغ‌کننده را از بین می‌برد. شما با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می‌توانید با صرفه‌جویی در مصرف منابع مالی، در بخش‌های دیگر کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کنید. همچنین شبکه‌های اجتماعی، بستری رایگان و پرنفوذ برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی به شمار می‌روند.

بیشتر و راحت‌تر بفروشید

وقتی بازدیدکننده تبلیغات شما را مشاهده می‌کند، می‌تواند تنها با چند کلیک و با مراجعه به وب سایت شما، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورد و در نهایت در صورت تمایل محصول شما را خریداری کند. اما در روش سنتی مشتری در صورت تمایل باید به صورت فیزیکی در شعب فروش شما حضور یابد تا بتواند محصول دلخواه خود را خریداری کند.

تاثیرگذارتر باشید

اگر شما اصول طراحی را در تبلیغات خود به‌درستی رعایت کرده باشید، کل کاربران اینترنت می‌توانند مخاطب تبلیغات شما باشند. درصورتی‌که از روش سنتی استفاده می‌کردید تنها در محدوده جغرافیایی خاصی می‌توانستید تبلیغات کنید. شما در روش سنتی به هیچ وجه نمی‌توانید میزان اثربخشی تبلیغات خود را محاسبه کنید. اما در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی می‌توانید میزان افرادی که بر تبلیغات، کلیک کرده‌اند را به‌راحتی محاسبه کنید و با ارزیابی آن، به بهبود تبلیغات خود کمک کنید و به دنبال آن میزان فروش و سود خود را افزایش دهید.

تبلیغات را به آسانی مدیریت کنید

اعمال تغییرات در روند تبلیغات اینترنتی با توجه به ماهیت دیجیتالی بودن آن به آسانی صورت می‌گیرد. برای مثال ممکن است پس از ارزیابی متوجه شوید که رنگ به‌کاربرده‌شده از محصول در تبلیغات، طرفدار زیادی ندارد، به‌راحتی می‌توانید تغییرات لازم را اعمال کنید و بازخورد بهتری بگیرید.

تبلیغات را شخصی‌سازی کنید

تبلیغات شما می‌تواند متناسب با سلایق مخاطبانتان به صورت متفاوتی تهیه شود. شخصی‌سازی تبلیغات بر میزان اثربخشی آن می‌افزاید. شما می‌توانید با استفاده از اطلاعاتی که از حساب کاربری مشتریان خود دارید و یا با در نظر گرفتن بازخوردهایی که قبلا از آن‌ها گرفته‌اید، تبلیغات را به صورتی به نمایش بگذارید که مورد علاقه هر کاربر باشد. شخصی‌سازی به مشتری این حس را القا می‌کند که شما هوای مشتریان خود را دارید.